Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 22:55   #16
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
U mnie RPG postrzegane jest, moim zdaniem, dziwnie. Niby ponad 70% okolicznych wie co to jest RPG, Warhammer, DnD itp., ale wie tylko ze słyszenia. Kiedy takiego gościa spytałem co wie o WFRP, zaczął mi gadać coś o obserwatorach z DnD. Każdy, kto wie, że gram z kolegą w Warhammera z gościem ze studiów i paroma małolatami, uważa to za głupotę, i traktuje mnie jak trędowatego. Częściowo jest to spowodowane z pewnością moją sytuacją w klasie (stopnie dobre, nikt mnie nie lubi), bo do tego drugiego kolegi odnoszą się z szacunkiem (być może dlatego że wygląda jak olbrzym).
Wszystko to jest spowodowane wielką niewiedzą. Wszyscy uważają RPG za gry komputerowe. Jak wracam do domu to matka zawsze mi mówi: za dużo grasz na kompie poza domem...
 
Yaneks jest offline