Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2013, 13:33   #41
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Wypowiem się jako MG, który popełnił ten błąd i opuścił swych graczy bez słowa wyjaśnienia. Ba, zrobiłem to nawet dwa razy na jednej sesji. Za pierwszym razem powód był prozaiczny - nie miałem dostępu do internetu. Zrezygnowałem z badziewnego radiowego, aby podpiąć się pod światłowód i skorzystać z usług firmy, która budowała internetową infrastrukturę w moim małym mieście. Wynikły z tego komplikacje, bowiem podwykonawcy, którzy mieli przekopać działkę aż do samej ulicy ciągle zmieniali termin i chyba dopiero po dwóch tygodniach mogłem wrócić. Internet był i dalej jest dla mnie ważny, gdyż moja praca jest uzależniona od niego. Poinformowałem graczy, że mam zamiar kontynuować sesję i jeśli chcą dalej brać udział to niech dadzą mi znać. Wszyscy wyrazili zgodę, co mnie pozytywnie zaskoczyło, gdyż w połowie sesji zrozumiałem, że przygoda wygląda zupełnie inaczej niż kiedy ją planowałem i pojawiły się obawy, że nie przypadnie do gustu moim graczom. Podejrzewam, że problem spowodowany był brakiem doświadczenia w prowadzeniu sesji na forum, które mają się trochę inaczej do tych zwykłych. Wkleiłem swój pierwszy post po przerwie spowodowanej brakiem internetu, ale w między czasie wystąpiły komplikacje w rodzinie, co w połączeniu ze stresem i poprzednią walką z robolami sprawiły, że kompletnie straciłem wenę. Zrezygnowałem z prowadzenia sesji, ale głupio było mi powiedzieć graczom (których kilka dni wcześniej zagrzewałem do dalszej walki), że rezygnuję. W życiu bym tak nie postąpił, ale na internetach - jak już ktoś zresztą mówił - istnieje anonimowość, która do pewnego stopnia zachęca, a już na pewno umożliwia takie postępowanie. Później kiedy problemy rodzinne ustabilizowały się to chciałem wrócić, ale było mi wstyd i odkładałem powrót, aż do momentu kiedy przeczytałem ten temat. Dalej jest mi głupio za dziecinne zachowanie, ale mam cień nadziei, że ludzie z którymi grałem wykażą zrozumienie.
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem