Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2013, 19:23   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
- Ja nie jestem zdziwiony. - powiedziałem słysząc słowa Victorii - Tak w ogóle to wyglądasz jak pewien aktor, ale nie pamiętam do końca kto. Też byłeś zahibernowany, prawda? - blefuję, bo oczywiście pamiętam Gariego Oldmana.

Cokolwiek odpowie to odpowiadam "aha, tak myślałem" i wychodzę mówiąc do wszystkich, że poczekam na zewnątrz. Kieruje się do schodów i schodzę w dół. Niżej i niżej. Przyglądam się dokładnie wszystkim powierzchniom szukając luk w kodzie tej wirtualnej rzeczywistości. Gary Oldman był bardzo podejrzany, ale to akurat nie było AŻ TAK dziwne. Na dworzu szukam budki sprzedające iguany na patyku. Zwracam również uwagę, czy w pobliżu nie leżą kapsle. Jeśli leżą to wiadomo z jakiej gry komputerowej nie ściągnęli pomysły na to wszystko.
 
Anonim jest offline