Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2013, 20:38   #88
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
To prawda ale też postaci nie były tutaj robione jak rasowi Jounini. Przy tworzeniu postaci wiele osób skupiło się na jak najbardziej wypakowanym jutsu, nie zwracając uwagi na podstawy postaci. Zobacz jak np. teraz działa Seinosuke, ma taką obronę, że mogę go trafić w walce wręcz tylko asami i to z dużą dozą farta. Taka jest prawda, że po prostu w serialu walki toczą się tak jak chcą tego twórcy Nie raz przecież były takie sytuacje, że ktoś z walczących był pewien, że byle draśnięcie nic mu nie zrobi, a tu nagle okazywało się, że ostrze było zatrute i zonk. W ogóle moja sesja nie opiera się aż tak sztywno na realiach naruto gdzie postaci niemalże nie poruszają się a robią mini teleporty i podmieniają się za drewno w magiczny sposób Postawiłem na odrobinę realizmu. Nie zmienia to faktu, ze np. Ty Rock jako jedyny wybrałeś chociażby przewagę pozwalającą odrobinę lepiej radzić sobie z unikaniem pocisków. Sądzę jednak, że to kwestia świeżości systemu dla was, nie wiedzieliście czego się spodziewać. Normalnie taki shinobi weźmie pod uwagę, że unikanie kunai to podstawa i trzeba się uzbroić w takie przewagi Szczerze mówiąc jednak, uważam, ze gdyby każde ostrze w serialu było zatrute śmiertelną dawką trutki, tak jak by to było w wypadku prawdziwych ninja, to serial skończył by się po paru odcinkach bo wszyscy bohaterowie by wyginęli Mnie bardzo kręcą ogólnie klimaty ninja, nie tylko takich z Naruto. Pokazałem tutaj jak zwykli zabójcy z naszych realiów próbowali by was rozwalić. Porządne trafienie zatrutym ostrzem i po kłopocie.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline