Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2013, 22:48   #64
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Wielkie dzięki za wyczerpujace analizy sytuacji bieżącej. Lubię fakt, że graczom zależy

Wyróżniłem dwa usprawnienia, które wprowadzam w trybie natychmiastowym.
1. Dock=post. Od teraz(kolejnej tury) piszemy na docku jak w poście. Ładnie, klimatycznie, z tłem fabularnym i innymi smaczkami co tam chcecie, tam też wrzucamy obrazki jeśli macie chęć takowe załączyć.

Tylko nie chciałbym, aby pisanie posta polegało wyłącznie na procedurze kopiuj-wklej. Gdy już całość materiału będzie gotowa, dokonajcie ostatecznej obróbki według swojego uznania i na forum

2. Krótkie tury. Jedno zadanie/problem/kwestia = 1 tura = 5 lat. Rozpatrujemy dogłębnie daną sprawę i kończymy. Możecie dokonać pomniejszych reform, jeśli jednak chcecie dokonać poważniejszych zmian to zgłaszacie to do mnie odpowiednio wcześniej i ja to przekształcam w Wasze zadanie.

Dobra tyle z prostych spraw. Teraz kolej na calą resztę.

Mój czas. Gdy zaczynaliśmy byłem po maturze i aż do rozpoczęcia studiów miałem wakacje 100%. Od października jestem studentem co brutalnie zawęziło mój czas wolny. Tak więc obiecuję zaglądać na docka co 2 dni. Będę starał się to robić codziennie.

Co do docka to może umówmy się na pewien myk. Nie wiem jak to działa, nie mam ochoty grzebać w opcjach, ale gdy ktoś doda komentarz to przychodzi mi mail na skrzynkę. Więc jeśli skończycie pisać to dodajcie komentarz w dokumencie.

Co dalej? Zdecydowałem, że najpierw poeksperymentujemy trochę z nowym sposobem gry, postaram się przygotować coś fajnego na koniec, a później zamykamy tą sesję i otwieram nową rekrutację. Albo jeszcze w czasie trwania ostatniej tury, zobaczymy. Macie zapewnione miejsce w kolejnej erze, części, edycji czy jak to tam nazwać. Myślę, że 3 graczy to optimum. Jako ważny warunek podam czas i chęci do gry.

W przyszłej edycji postawię na pewno na kontakty między graczami i więcej magii, według życznia. Wprowadzę też swój system punktów albo po prostu waluty, żeby skarbiec miał dno

Pewnie o czymś zapomniałem. Jeśli macie jakieś pytania to walcie.

I na koniec, mniej przyjemna sprawa. Wasze posty... Do roboty
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline