Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2007, 00:32   #162
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Wzięła wdech.. - NiechtoszlagPrzecieżtoelficapowinnabyćlekka! - wypluła jednym tchem i zatrzymała się, starając się utrzymać Phaere w pionie. Coś ją tknęło i spojrzała na czerwia, sprawdzając, czemu jest tak cicho. Kruk potwierdził to, co zobaczyła, kracząc dokładnie to, co pomyślała: Cieszmy się i radujmy, albowiem bydlę to jest martwe! Nie było jej jednak do śmiechu, w końcu padło tak wielkie zwierzę.. Co z tego, że prymitywne; natura znów pokazała, na co ją stać. O ile to natura. Niezbyt zaś naturalne są te pająki.. Ta tutaj jest nieprzytomna, co robić? - Ocknij się! - wymówiła w szpiczaste ucho ukryte w białych włosach. Umilkła natychmiast, ale nie miała czasu na podziwianie piękna tej sennej obecnie rasy; był przecież jeszcze Nathiel, on powinien wiedzieć, co.. - Ej, Czarnuchu! - zawołała wściekła, nie zwracając uwagi na okoliczne szlochy. - Rozumiem, że mamy zabijać je wzrokiem! Albo pomóż mi trzymać śpiącą królewnę, albo powiedz, co robić z tymi maluchami, ja nie mam już na nie ognistych zaklęć.
 
Aurora Borealis jest offline