Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2013, 11:37   #3
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Nie jestem mutantem, jestem Władcą Czasu - powiedział Doktor gdzieś między potokiem słów geniusza.
Na wiadomość o faierwerkach Doktor wyraźnie się skrzywił. Właście to krzywił się od momentu gdy Stark sięgnął po butelkę jabola.
- Po pierwsze jestem Doktor, nie Doktorek, po drugie cierpisz na zatrucie alkoholowe... mnie się to też zdarza... po trzecie Dalek'owie są o wiele bardziej inteligentni niż ci się zdaje, to geniusze na skale galaktyki! To że ich talenty są skierowane w kierunku zniszczenia nie oznacza że brak im rozumu. Są całkowicie wyprani z uczuć za wyjątkiem nienawiści. - Doktor milczał przez chwilę i dodał - I co złego jest w tym że mój soniczny śrubokręt ma diodę na końcu? Diody są cool
Coś wybuchło za ich plecami i Doktor gwałtownie się odwrócił znów wymachując sondom, czy może śrubokrętem jak sam się wyraził.
- Niedobrze! Poczekaj tu i postaraj się niczego nie wysadzić w powietrze - zawołał Doktor i pobiegł na złamanie karku w kierunku wybuchu.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline