Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2013, 12:01   #4
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Iron man jęknął - Nie dość, że mutant to do tego chory psychicznie, Jarvis wprowadzamy poprawkę zastosuj jakieś bardziej zaawansowane algorytmy. Załóż, że mamy do czynienia z super inteligentnymi konstruktami bojowymi. Resztę planu kontynuuj zgodnie z wcześniejszymi wytycznymi. - Niby nie do końca mu wierzył ale wolał zachować ostrożność.


Po uzupełnieniu rozkazów nałożył na powrót maskę i skontrolował systemy zbroi


~Nie mogę zostawić tego szalonego mutanta samemu sobie, w końcu uratował mi życie a to ja mam być herosem! Po za tym on coś wie tylko jakoś nie dzieli się danymi~ - Spróbował unieść się w powietrzu i śledzić samozwańczego Władcę Czasu. Koniec, końców nie mógł siedzieć na tyłku, kiedy mordowano nowojorczyków
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-11-2013 o 12:17.
Brilchan jest offline