Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2013, 17:46   #6
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Świat jak zwykle niszczy moje genialne pomysły. Rezygnujemy z wysadzania wieży i tak jest na to za ładna. Jeżeli jest to możliwe wyślij zbroje i roboty do walki, z Dalekami. Tylko zamiast zaganiać je w pobliże wieży niech z nimi walczą, priorytetem jest ochrona życia cywilów niech zbroje starają się za wszelką cenę ściągać na siebie strzały. Spróbuj użyć ataków sonicznych chyba są na nie jakoś szczególnie wrażliwi - Rozkazał.

- Przygotuj urządzenia konieczne do naprawy uszkodzeń zbroi, którą obecnie mam na sobie jestem w drodze do budynku. - Oznajmił i rzeczywiście ruszył w stronę Avangers Tower

~To niegodne żeby milioner i super bohater musiał drałować na piechotę! ~ - Pomyślał wściekły.


- Jeżeli to możliwe postaraj się śledzić mutanta o pseudonimie "Doktor" ma chyba jakieś informacje na temat najeźdźców


Chcąc nie chcąc musiał skryć się w twierdzy i wylizać rany, bo teraz był, co najwyżej tarczą strzelniczą dla śmiertelnych promieni lasera i nawet nie mógł odpowiedzieć atakiem!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-11-2013 o 17:49.
Brilchan jest offline