Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2007, 11:19   #38
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
W Twoim tłumaczeniu Maczku jest jeden problemik: mówisz, że jak gracze się zgrają to mają wieksze szanse na przeżycie - to zrozumiałe, ale bez sensu jest chodzić non stop jak "papużki-nierozłączki". Jeśli będziesz chciał kogoś utłuc, to i tak go utłuczesz, wystarczy małe potknięcie.
Jak już wcześnie wspomniałam: widzę sporo aspektów tego rozwiązania, które mogą popsuć zabawę, jednak to nie znaczy że są pewne, że wystąpią. Po prostu "głośno" zastanawiam się nad tym, co widzę. Podsumowaniem tego jest w sumie jedo stwierdzenie: wszystko zależy od MG. Może się okazać, że przygoda nie wyjdzie, a może sie okazać, że to akurat jest ten "smaczek", którego brakowało w dynamicznej przygodzie. Na mój gust jednak bilans zysków i strat jest raczej w stronę minusa. Po stronie zysków widzę przede wszystkim nowatorski, oryginalny sposób gry, a ze swojej strony powiem, że mi osobiście na tym bardzo nie zależy - mam po prostu inne priorytety.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline