Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2013, 17:48   #9
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Co technologia tutaj jest prymitywna. Dla mnie. Co do generatora, nie noszę w kieszeni odpowiedniego źródła zasilania by wywołać magnetyczną falę uderzeniową. A to chcę zrobić. Przeplaimy Daleka obowdy zasilania broni, komunikacji i systemu oddtrzymywania życia. Będą musiały co do jednego uciekać na swoje statki, a w tedy będę miał większe pole do popisu. Muszę tylko wywołać nadwyżkę mocy i skalibrować pierścienie zabezpieczające - wyciągnął z kieszeni piętnaście elastycznych kółek z niebieskiego metalu. - I będą uwalić moc w falach o trzech różnych częstotliwościach. Puki Dalek'owie nie wiedzą co chcę zrobić będzie dobrze! A co do mojego pojazdu, to jest całkiem przestronny.- Zapewnił Doktor i podążył za Starkiem w głąb budynku.
Gdy szli korytarzami widać było że mutant się niecierpliwi. Podbiegał parę kroków, po czym musiał poczekać na geniusza, by wskazał mu dalszą drogę. Jednocześnie cały czas bawił się pierścieniami zabezpieczającymi. Javis w końcu poinformował swojego twórcę iż zbroja będzie gotowa za półgodziny. Jego uśmiech w końcu zniknął gdy zaczął opowiadać o najeźdźcach.
- Do do samych Dalek'ów... pochodzą z planety Skaro. Są efektem eksperymentów geniusza zwanego Davros jako broń w tysiącletniej wojnie przeciwko Thal. Eksperyment się powiódł. W wyniku mutacji pozbyli się całkowicie uczuć, stali się idealnymi żołnierzami, karnymi i bezwzględni. Ich zbroje izolują ich od otoczenia i mają na tyle wielką siłę ognia, by jeden Dalek był warty całej armii. Zostali niemal zniszczeni w ostatniej Wojnie Czasu - Twarz Doktora przypomniała teraz do złudzenia twarz Kapitana Ameryki gdy opowiadał o swoich przeżyciach na wojnie. - Jakimś cudem przetrwali. Teraz usiłują odbudować swoją potęgę. Co robią na ziemi? Tego nie wiem
Gdy dotarli do komory Doktor pogalopował do panelu kontrolnego i zamiast użyć zamontowanego tam sytemu hologramów reagujących na ruch zdjął pokrywę panelu i zaczął dłubać w kablach pomagając sobie swoją sondom.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline