Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2013, 18:10   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Tak my też mamy tutaj geniusza, który chciał stworzyć idealnego wojownika. Skończyło się to podobnie jak z tym Daavarosem SI oszalała nazwała się Ultron i próbuje wszystkich zabić samemu dożąć do doskonałości. Niektórzy mówią, że Pym, gość, który go stworzył jest najinteligentniejszym człowiekiem świata, ale to ledwo funkcjonujący autystyk, więc ja jestem lepszy. - Tony wiedział, że powinien się pospieszyć, bo właśnie umierają ludzie, ale Doktor znów go wnerwił tym obrażaniem jego technologii, więc niech sobie chwilę poczeka.

- Jak to się wszystko skończy muszę cię poznać z Kapitanem Ameryką to powymieniacie się historyjkami wojennymi. Przypominasz mi go trochę - ~Obaj jesteście nieco pop***leni~ - dodał w myślach.


Kiedy Mutant rozwalił jego cudowną konsole Starkowi po prostu opadła szczęka
- Hej! Hej! Hej! Taki jesteś zaawansowany technologicznie a prostego interfejsu holograficznego nie umiesz obsłużyć?!? Ehh, daj pomogę ci będzie szybciej - Geniusz musiał niechętnie przyznać, że plan Doktora ma szanse powodzenia, ale i tak nie lubił jak mu ktoś grzebał przy sprzęcie bez nadzoru.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-11-2013 o 18:12.
Brilchan jest offline