Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2013, 19:59   #188
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Mój pseudonim jest imieniem mojego krasnoluda, którym nigdy nie zagrałem i chyba nawet nie zagram, bo jakoś ciągle nie mam na niego pomysłu, choć w sumie...

Jeśli zaś chodzi o imiona postaci w sesjach, to najczęściej je sam wymyślam sklecając ze sobą jakieś sylaby, lub po prostu z zamkniętymi oczami stukając na klawiaturze. Właściwie, to muszę przyznać, iż wymyślić imię dla mojej postaci jest największą mordęgą podczas jej tworzenia, gdyż nigdy nie mam pomysłu na takie, które by postać tą w całości odzwierciedlało.

Co do nazwiska postaci, to raczej im ich nie nadaję, choć to już zależy od przypadku. Prędzej już nadaję jakiś przydomek, który by odzwierciedlał ją. Np. teraz mam pomysł na druida o mianie: Kardon Twardy Dąb
 
Zormar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem