Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2013, 08:35   #113
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Garag co prawda nie zajmował się rzemiosłem jak wielu innych braci z jego rasy, znał jednak dobrze możliwości ich kunsztu. Wiedząc to nie mógł nazwać przejścia nawet kładką, a żadne pieniądze nie gwarantowały im, że w ogóle dotrą na drugi koniec mostu. Możliwe, że w ogóle tylko oni jak dotąd tu dotarli i zwyczajnie nikt wcześniej nie sprawdzał stabilności tego przejścia. Krasnolud nie miał zamiaru kończyć żywota zwyczajnie spadając z jakiejś misternej konstrukcji.

-Ty to nazywasz kładką trolli pomiocie? Jak chociaż żaden ze mnie budowniczy, wybudował bym trwalszą z kości goblinów i błota!-krzyknął w stronę stwora, po czym obrócił się i rzekł dalej do towarzyszy - Nie wiem jak wy ale ja tam wolę wrócić do murku i roznieść te małe stwory które się tam kryją - Mówiąc to Garag odwrócił się i ruszył z powrotem w kierunku w którego przyszli.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline