Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2013, 12:03   #46
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
- Naturalmente, wiem że dla czterech - odrzekł przyjaźnie Marco - jestem tu, by ich odebrać, a skoro jestem to ochrona wpuszczając mnie już sprawdziła moje dokumenty, si? Bagaż tych pań musi być podpisany, a pozostałą dwójkę zaraz znajdziemy. Señoritas, pokażcie panu dokumenty i weźcie swój bagaż - zwrócił się do dziewczyn.
- Swój dowód osobisty już okazuję - Ruiz wyjął portfel i stanął tyłem do kamery, prosząc strażnika, by pochylił się nad jego zawartością wraz z nim. Wyjął częściowo z portfela banknot pięćset pesos. - Pan im wybaczy, ci jankescy turyści nigdy nie wiedzą jak się zachować. Nie ma potrzeby dokładnej kontroli. Oczekuje ich ważna osoba i jak ich nie dowiozę na czas, będę miał burę, sam pewnie wiesz, jak to jest, amigo - spojrzał na strażnika porozumiewawczo.
 

Ostatnio edytowane przez Bounty : 27-11-2013 o 12:11. Powód: zmieniłem "amerykańcy turyści" ja "jankescy", wszak Kolumbijczycy też Amerykanie :)
Bounty jest offline