Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2013, 19:06   #259
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Wybaczcie ten mało dynamiczny koniec, ale coraz mocniej dochodzę do przekonania, że doc to nie jest moje narzędzie do grupowych sesji.

Podzieliłem go na kawałki, akurat by każdy miał ostatniego posta. Proszę o wrzucenie ich, jak kto wejdzie na doca - nieważne, czy w danym kawałku był jego fragment czy nie. Załatwimy to szybko.

Sesja ogólnie będzie kontynuowana za jakiś czas, gdy znowu odzyskam do niej energię, więc teraz nie trzeba pisać ostatnich postów osobno. Zacznie się bowiem w tym momencie, w którym się kończy. Wyjątkiem są osoby, które rezygnują. Kset, VIX - jeśli chcecie, możecie oprócz tych fragmentów z doca napisać jeszcze ostatniego posta - jeśli macie taką ochotę to dajcie znać - poczekam z zamknięciem sesji.

Tak czy inaczej, już teraz dziękuję wszystkim za grę. Idealnie nie było, ale przez większość czasu bawiłem się dobrze, mam nadzieję, że nie tylko ja.

No i do przeczytania

Sekal
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline