Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2013, 20:19   #15
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Samuel pocieszał przez chwilę Sheskę, ta jednak tylko się uśmiechnęła nieprzytomnie i rzekła.
- Proszę się nie martwić panie Samuelu, najwyżej zetną mi głowę. Tobie wycieliby żebra, albo przybili jelita do drzewa. Czytałam o tym w książkach .

Potem Samuel opuścił ambasadę, budynek w którym było wystarczające dużo broni, aby uzbroić Amestriańską dywizję, a nawet kobiety nie schodziły poniżej metra dziewiędziesięciu wzrostu. Pożyczył sanochód, dosyć nowy, ale strasznie zajeżdżony model i pojechał na miasto. Znalazł budkę telefoniczną, położoną gdzieś na uboczu i zatelefonował do mustanga.
Ten kto odebrał telefon nie dał mu dojść do słowa.
- Przepraszam, ale to niezmiernie ważne. Czy zna pan jakiegoś Xingijczyka, którego rodzina przyjechała tutaj mniej więcej... - podała datę przybycia matki Samuela do Amestris. Głos należał do młodej kobiety, mówiącej z xingijskim akcentem.
- Tak, czy to źle?
Nie zdążyła odpowiedzieć, bo ktoś odepchnął ją od telefonu.
- Z kim mogę mówić? - usłyszał głos Breddy.
- To Sam, czy mógłbym pogadać z Royem? - zapytał nieco przepitym głosem.
- Tak, oczywiście - rzekł i po chwili przy telefonie znalazł siębyły prezydent
- Tak, o co chodzi?
- To ja, Sam. Rozmawiałem z tą twoją bibliotekareczką, niezła jest, ale musiałem zostawić ją w takim Midgardzkim hotelu. To z powodu tej naszej znajomej z DRACHM'y, wiesz której. Normalnie podrapała mnie dziewczyna.
- Tak, słyszałem o tym. Zrobiliście taki burdel, że nic tylko zabić - rzekł mustang zaśmiawszy się - Wpadnij do mnie i opowiedz o wszystkim - potem Samuel zadzwonił do do kilku Greedowców, aby zajęli się mistrzem. Jakiś wielki czarny kot ocierał mu się o nogi przez całą rozmowę.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline