Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2013, 20:29   #65
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Przez całą drogę Judy z ciekawością rozglądała się po mieście. Jeszcze nigdy nie była tak daleko na południu. Jak do tej pory, jej najdalsza wyprawa w kierunku równika, zakończyła się na Dallas, gdzie dziadek zabrał ją na pokazy hot rodów. W sumie, po za wysoką jak na styczeń temperaturą, jak do tej pory nie zobaczyła w tym miejscu nic ciekawego.
- Hmm to i ja jestem za wspólnym pokojem... - JP uśmiechnęła się do pleców oddalającej się Pauli. - Nigdy jeszcze nie mieszkałam z kimś w jednym pokoju. - Dodała jeszcze spoglądając na rudowłosą, zabierając swoje rzeczy i ruszając za towarzyszką. Prysznic nie był złym pomysłem.

Wychodząc z motelu JP zabrała ze sobą tylko niewielką torebeczkę przewieszona przez ramię i biodro i dyndającą jej z przodu w okolicy prawego jajnika. Wsunęła do niej dokumenty, kasę i miniaturowy pistolecik. Była gotowa na zdobywanie miasta.
Z menu napisanego wyłącznie po hiszpańsku wybrała sok z czegoś o nazwie guanabana tylko dlatego że wydała jej się najbardziej egzotyczna i ostatecznie smakował całkiem... egzotycznie. Niestety ciekawie brzmiące „Plátanos fritos con pollo picante” okazało się zwykłym kurczakiem na ostro smażonym z bananami. Na przyszłość postanowiła przed zamówieniem skorzystać z tłumacza, którego aplikację w końcu zainstalowała na swoim holofonie.

- Chcę obejrzeć samochody, które będą nam oferować, zanim coś wynajmiemy. – Powiedziała przełykając ostatni kęs kurczaka i z namaszczeniem oblizując palce. - Nie macie pojęcia jaki czasami chłap takie firmy próbują wcisnąć klientom. Po za tym nie cierpię szpitali, więc na mnie nie liczcie jeśli chodzi o taką wyprawę. Natomiast możemy poszukać wypożyczalni z której tamci wynajęli swój samochód i spróbować czegoś się dowiedzieć. Skoro tutaj za wszystko się płaci gotówką proszę o wymianę trzech stów na pesos. - Zwróciła się do przewodnika.
 
Eleanor jest offline