Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2013, 18:30   #69
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Wymiana pieniędzy dla Pauli nie była niczym nowym, tak samo jak gadatliwy taksówkarz, któremu odpowiadała uprzejmie, nie zdradzając nic z prawdziwego powodu pobytu w tym miejscu.
- Zawsze lubiłam zwiedzać nowe miejsca. W Kolumbii już kiedyś byłam, z tatą, ale teraz chciałam z przyjaciółmi. Pokazać im ten piękny kraj. I dżunglę. Ciągle myślą, że będzie tam jak w zwykłym lasku - roześmiała się szczerze. Także z tego, że jeśli oboje rzeczywiście nie znali języka, to nic nie zrozumieli z żadnej z jej wypowiedzi.

Po dojechaniu i spotkaniu sprzedawcy, dziewczyna uśmiechnęła się niemal równie szeroko co on.
- Dzień dobry. Chcielibyśmy wynająć samochód, czy moja przyjaciółka mogłaby się rozejrzeć? - spytała po hiszpańsku. - Może zna pan angielski? Byłoby znacznie prościej, bowiem moim towarzyszom nie po drodze było z waszym pięknym językiem - mrugnęła wesoło, zerkając na Bucka i JP. - Państwa firma została nam polecona przez znajomych. Dwa tygodnie temu, dwie dziewczyny i chłopak, pamięta ich pan może?
Wyświetliła na holofonie zdjęcie sióstr. Było takie słodkie, że bardzo nadawało się do takich chwil, kiedy podawało się je za koleżanki.
 
Lady jest offline