Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2013, 17:38   #23
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefan Nowicki w pierwszym momencie mógł tylko nerwowo mrugać od nagłego tiku. Potem zwrócił się do starszego brata po piastiańsku, żeby tamci nie zrozumieli:
-Co robimy?
-Modlimy się w podzięce za łaskę?
-A co jeśli to bujda na resorach?
-Chyba by się specjalnie nie fatygowali. Jeśli to cokolwiek przeciw Drahmie to ja się piszę.
-A co jeśli ta przysługa to no... no wiesz... My jako urozmaicenie cesarskiego haremu?
-Stefek, gdzieś to wyczytał?
-Dla mnie wszelka arystokracja oznacza zepsucie. Zgniła burżuazja gnijąca w siedmiu grzechach.
-Mówiłem, żebyś spalił te komunistyczne broszurki!
-To czemu Xingijscy cesarze mają po 50 żon?! No? I co jak potem ta "przysługa" okaże się jakimś zamachem stanu?! My wykonamy brudną robotę, a oni się wyprą
-Przynajmniej Xing też nie lubi Drachmy, wiec mamy szansę przysłużyć się swojej sprawie. Możemy spytać co to za...

Zniecierpliwiona białowłosa kopnęła kraty.
-Idziecie, czy nie?! I przejść mi tu na ludzkich język!
-Ludzki?-Stefanowi puściły nerwy, więc usłużnie przeszedł na język Amertis:- A kto ma skośne oczy i żółtaczkę?!
-Przemawiasz do jednej z córek niebios- oświadczył Shou- To jej tygrysa skrzywdziliście.
-Moja Mimi tak bardzo cierpi!- Sao Biao teatralnie skryła twarz w dłoniach.
-Ty siwa wiedźmo, to bydle o mało nie zeżarło niewinnych ludzi!! A my za trafiliśmy do p***** Arystokratyczna sfołocz myśli, że może trzymać sobie bestie jako zwięrzątko domowe! Może się bezkarnie bawić ludzkim życiem! O co to to nie Xingijska zołzo.
Białowłosa znów kopnęła kratę, więc mechanik wolał się niego cofnąć na bezpieczną odległość. Mimo to przemowa Nowickiego wzbudziła aplauz więźniów, którzy pozostali przytomni. Zachęcony Piasteańczyk postanowił dalej mówić:
-Oto lud mówi NIE POZWALAMY!! Nie pozwalamy arystokratycznym świnią przy korycie na fanaberię!! Aua!
Przemowę ukrócił Stanisław ciągnąc młodszego brata za ucho. Nawet dało radę go zaciągnąć bliżej krat:
-To o jakiej przysłudze mówimy? Mości Shao. I ty biały lotosie Xing
 

Ostatnio edytowane przez Guren : 06-12-2013 o 17:44.
Guren jest offline