Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2013, 13:58   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Syn Ziemi rozważał chwilę słowa Mustanga ~Nawet najwspanialsza biblioteka świata nie jest warta choćby jednej śmierci człowieka, a zachowanie Selima przy życiu było błędem, jeżeli był kiedykolwiek, choć w połowie takim potworem jak obecna Lust to za dużo ryzykują ~ - Odpowiedział w myślach na pytania byłego prezydenta i z uspokojonym sumieniem poszedł do ogrodu.

Tam spotkał znajomego kota, zawsze lubił te niezależne pożyteczne zwierzęta, więc przemówił do niego miło przepraszając za swoją ignorancje. Kiedy futrzak przemówił alchemika totalnie zatkało. Przysiadł żeby nie upaść, musiał wyciągnąć z kieszeni solę trzeźwiące, które nosił przy sobie wraz z kilkoma innymi drobiazgami nauczony wpadką przy synu Knoxa

~Stek i wino? I znów muszę wydawać pieniądze. ~ - Pomyślał ze złością, gdy doszedł nieco do siebie. Kim w ogóle jest ten Mistrz? Czy powinien wziąć kogoś ze sobą? Nie, nie ma prawa ryzykować czyimś życiem. Pójdzie sam i dowie się, z kim ma do czynienia

Zajął się bardziej przyziemną sprawą odnalezienia kobiety, co udało mi się dość szybko.

- Witaj Mai jestem Samuel i pracuję dla Generała Mustanga nie przeszkadzam ? - lekarz pamiętał, że wcześniej rozmawiała z jakimś, Drahmiczykiem który niepokojąco przypominał mu Lust. Najwyraźniej się posprzeczali

- Płomienny alchemik prosił żebym cię znalazł. Nie jestem pewien, czego dokładnie od ciebie potrzebuje - Osobiście podejrzewał, że ma to związek z polowaniem na złoto zębnego potwora, ale nie był pewien czy wolno mu wtajemniczyć księżniczkę.

- Xiao Mei nie ma potrzeby mnie gryźć jestem dobrym człowiekiem- Powiedział przymilnie do małego czarno-białego kota modląc się w duchu do Matki Ziemi żeby to kocisko nie okazało się równie gadatliwe co poprzednie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-12-2013 o 14:42.
Brilchan jest offline