Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2013, 19:35   #99
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
- Po samym imieniu gościa nie znajdę - odparł Marco - wiesz ilu jest w Kolumbii Carlosów? Mogę spróbować dowiedzieć się czegoś o tych dwóch, których znalazł wasz detektyw. W sumie ze sprawdzeniem hotelu powinnyście sobie dać radę - stwierdził po chwili wahania, czy można zawierzyć kobietom samodzielne zadanie. - Ja pojadę się zdrzemnąć do naszego motelu. Wy się wyspaliście w samolocie, a ja mam za sobą jazdę z Bogoty. Wieczorem za obstawę starczy mi Buck. On wygląda jak dwóch zwykłych ludzi - uśmiechnął się Ruiz.

Paląc papierosa Kolumbijczyk obejrzał wypożyczonego przez współpracowników Chevroleta.
- Dobry wybór - pochwalił JP. - Kto by uwierzył, chica, co zna się na samochodach - zdumiony Marco pokręcił głową. - Masz jeszcze jakieś ukryte talenty?
 
Bounty jest offline