Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2013, 20:06   #30
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Tak, tak, już zmierzam – dopowiedział Eddard, słysząc raport Samuela.

Perro nie wyglądał najlepiej. Ręka golema zostawiła mu wielkiego, sinego guza na czole, był'też cały przemocony. Swój płaszcz nosił w jednej ręce, pozwalając, by woda skapywała z niego na ziemię. To zadziwiające, ile tkanina potrafiła wessać wody i jak długo potrafiła ona skapywać.

- Przepraszam za to, że straciłem z wami kontakt. Po prawdzie, nie wiem nawet gdzie zacząć. Lancaster udał się do doków i podążyłem za nim, lecz zostałem schwytany przez golema i jego panią, niejaką „Manticore” z Krety. Manticore jest hybrydą, ale uważa się za „potomkinię smoka”, cokolwiek to ma oznaczać. Chciała mnie zabić, ale jej się to nie udało.

- Ah tak, Lancaster jest niestety martwy – Perro nawet nie silił się na żal. Był zbyt zmęczony, by udawać smutek.

- Mogę wiedzieć, jaką wiedzę pozyskali inni i jak sprawy stoją? Obawiam się, że spędziłem nieprzytomnie cały dzień, a wieczór upłynął mi na powrocie do miasta.
 
Kaworu jest offline