Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2013, 15:10   #107
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Chłopaka wcale to nie speszyło, nawet chyba wydał się bardziej podniecony. I przestraszony. Doświadczony to jeszcze nie był.
- To się da ustawić. A ten wielki? No żartujesz chyba. Naszprycowany będzie świetny do rozrywki, musi umieć się bić. Ludzie zawsze chętnie oglądają za oglądanie takich tłuczących się tępaków, nie? Zwłaszcza Jankesów.
Rozejrzał się raz jeszcze, przez to oczywiście wzbudziłby podejrzenia, gdyby faktycznie ktoś na nich patrzył.
- Zaliczkę może też ci dadzą. Z szefem będziesz musiał gadać. Ja tylko przekazuję. Daj numer, to prześlę ci godzinę i miejsce.


Uśmiech recepcjonisty, który na plakietce miał wypisane imię "Pablo", przygasł nieco. Mężczyzna zastanawiał się intensywnie na odpowiedzią, przyglądając zdjęciu.
- Tu nie wyglądają na blondynki - wskazał na nie. - Kiedy to było?
Usłyszawszy odpowiedź pokiwał do siebie głowa. Wreszcie skinął także i dziewczynom.
- Chyba je pamiętam, jedna faktycznie mogła być blondynką, raczej farbowaną. Były z jednym młodym mężczyznom? Mignęły mi kilka razy, rzadko mamy takich gości to zapamiętałem. Mieli jeden pokój, z widokiem i balkonem.
sprawdził coś na ekranie komputera, a uśmiech mu się poszerzył.
- Jest nawet wolny, gdyby panie chciały.
 
Sekal jest offline