Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2013, 10:54   #110
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
- Ok, joven - Marco przesłał chłopakowi numer. - Muszę usłyszeć konkretną kwotę. Obawiam się, że ty i ja możemy mieć różne definicje "ustawienia się na kilka lat" - Uśmiechnął się ironicznie. - Czekam na wiadomość.

Ruiz wszedł do motelu i ruszył prosto do pokoju, który zajmowali z Buckiem. Zasłonił żaluzje i walnął się na wyrko. Napisał jeszcze SMS-a do el Gatto:

"Kociarzu, może mówią ci coś te nazwiska: Miguel Ahzan, Frederico Muchanza? Załączam zdjęcie pierwszego. Nie wiem co za jedni i czy mogę pytać o nich twój kontakt. Jeśli to problem, dopisz mi do rachunku. Mucha suerte."

Po chwili pisał już do Roberto:

"Salud, cuñado. Wiem, że nadużywam twej nieskończonej dobroci, ale mógłbyś sprawdzić jeszcze dwóch ludzi? Miguel Ahzan, Frederico Muchanza. Załączam zdjęcie pierwszego. To tutejsi, więc powinno być znacznie łatwiej niż z Almeidą."

Gdy skończył pisać, rozwinął ekran i sam zaczął szperać w sieci.
 
Bounty jest offline