Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2013, 11:46   #24
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
~Hmm, bardzo ciekawe. Przekaż seksy że rozpoznaje to promieniowanie i postaram się zabrać "Jej złodzieja " do specjalisty. Ale najpierw muszę was podłączyć do panelu ~ - Przekazał mentalny komunikat.

Starka bardzo korciło żeby strzelić do blaszaka z blastera ale tym razem rozsądek zwyciężył nad brawurą, korzystając z tego że kosmita skupia na sobie uwagę przeciwnika spróbował podlecieć od drugiej strony do panelu sterowania. Szukał jakiegoś bezprzewodowego łącza albo miejsca gdzie mógłby się wpasować.

Jednocześnie, spróbował w miarę dyskretnie przekazać Władcy Czasu złe wieści
- Doktorze, te krwawienia z nosa są reakcją pańskiego organizmu na power cosmic rodzaj promieniowania unikalny dla naszej wersji rzeczywistości. Według opinii sztucznej inteligencji twojego statku jest ona bardzo szkodliwe dla twojej rasy i może uniemożliwić regeneracje - Powiedział po czym doznał olśnienia

- Przecież im właśnie o to chodzi! Pozbędą się ciebie raz na dobre! To powód ich inwazji - Krzyknął samemu będąc pod wrażeniem własnego geniuszu.

- Szybko musimy wracać na statek, znam specjalistę który będzie wstanie nam pomóc. Z tym że najpierw trzeba zahaczyć o Nicka bo nawet geniusze są na tyle ograniczeni że oskarżają mnie o uzależnienia! Żadna substancja nie jest wstanie zniwelować mojego genialnego umysłu! - Miał oczywiście na myśli Pana Fantastycznego który badał ten rodzaj promieniowania dłużej niż ktokolwiek inny.

- Szkoda że nie mam pod ręką swojego laboratorium, może dałbym radę skombinować ci jakieś ochrony skafander bez pomocy Richardsa - westchnął.

- No, już raz! raz! RUCHY! Musimy się upewnić że będziesz miał okazje przeżyć żeby zobaczyć kolejny wschód słońca- Poganiał dziwaka.
 
Brilchan jest offline