Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2013, 21:15   #62
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
-Zdrada... - ciężko oddychając, giermek rzekł do Schillera - Eryk i jego ludzie postanowili działać przeciwko wam, osłabiając waszą eskortę. Wciągnęli mnie w zasadzkę i zaatakowali. Całe szczęście Sigmar czuwał nade mną i użyczył swej siły do odparcia stronników Chaosu. Chcieli naszej zagłady! Obawiam się jednak, że są tutaj osoby, które z nimi rozmawiały...które też mogą chcieć opóźnić nasz marsz albo osłabić eskortę, i staną po ich stronie. Teraz rozumiem, że chcieli mnie wyeliminować znacznie wcześniej, przy bramie, bym nie mógł was chronić. Podważali święty porządek Imperium, który ułożył sam Sigmar, powinienem wcześniej się domyślić, że bluźniercze myśli nie rodzą się z głupoty, tylko zepsucia Chaosem...Obawiam się, że to nie koniec niebezpieczeństw. Dwóm udało się uciec, kto wie, jak będą próbowali szkodzić?
-Kapłanie - zwrócił się do kleryka - Czy możesz sprawdzić, czy skaza Chaosu nie przeszła na mnie, gdy walczyłem z wrogami? I czy mógłbyś zająć się moimi ranami? Dopóki nie wiem, kto wspierał Erka, nie wiem, czy ktoś nie będzie chciał dokończyć jego bluźnierczego dzieła.
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 13-12-2013 o 21:20.
Reinhard jest offline