Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2013, 21:25   #114
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
- Mogę się nim zająć – Odpowiedziała JP na sugestię Pauli, a gdy dotarli do pokoju stanęła na wprost recepcjonisty i zapytała:
- Jak duży jest ten mały hotelowy basen? – Przy tych słowach, przejechała dłonią po szyi, a potem w kierunku biustu gdzie przesunęła kilka razy palcami po ciele, jakby w zupełnie nieświadomym geście:
- Jest tak gorąco, że myśl o chłodnej kąpieli wydaje się bardzo kusząca. - Zakręciła biodrami kładąc na nich drugą dłoń. - Niestety nie zabrałam ze sobą stroju kąpielowego, obawiam się, że moje towarzyszki także. Czy można go wynająć tylko dla nas? Oczywiście mam na myśli basen - Uzupełniła z delikatnym rumieńcem, mrugając rzęsami - i czy jest na tyle odosobniony, że można się w nim kąpać bez żadnych strojów? - Uśmiechnęła się niewinnie jednocześnie sugerując biedakowi wizję trzech nagich dziewcząt w kąpieli.
Następnie dotknęła jego ramienia i pokazała wyjście z pokoju:
- Może mógłby mi go pan pokazać i powiedzieć jakie jeszcze macie udogodnienia dla gości? Masaże? Mam takie napięte co podróży ciało. Zdecydowanie przydałby mi się masaż.
 

Ostatnio edytowane przez Eleanor : 13-12-2013 o 21:34.
Eleanor jest offline