Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2013, 19:23   #39
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Eddard zajadał resztki jajecznicy, spoglądając z ukosa na zdjęcie kobiety. Pomrukiwał razem z Samuelem, aczkolwiek głównie po to, by tamten nie czuł się osamotniony. Sam nie odczuwał zbytniego zainteresowania – być może dlatego, iż parę razy natrafił w swym życiu na sprawy, po których rozwiązaniu okazywało się, że za zabójstwem męża stoi wymodniona femme fatale.

- Pani Rizo – spytał grzecznie, spoglądając na prezydentową – Mógłbym mieć prośbę? Przydałby mi się nowy pistolet, z tłumikiem, najchętniej też wziąłbym coś większego kalibru niż mam dotychczas. Zazwyczaj moja praca ogranicza się do głowy, a pistolety trzymam przy sobie jedynie jako dodatek do ubioru (wszak klienci myślą stereotypowo o mojej pracy), ale ostatnio naszła mnie potrzeba korzystania z broni palnej. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby zgodziła się pani coś mi wypożyczyć do czasu rozwiązania mojej obecnej sprawy – powiedział, patrząc z szacunkiem na Rizę.
 
Kaworu jest offline