Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2013, 23:34   #121
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Nie no, może i Charles wygląda jakby brak mu było wyobraźni i instynktu samozachowawczego ale tak nie jest, przynajmniej nie do końca. W nocy to co najwyżej do nocnego mam się zamiar udać. Plan taki:

-Mam wolny wieczór, już jestem troszkę wstawiony. (włam może być dość ryzykowny z prawnego punktu widzenia ale to nie jest aż taki zły pomysł. A czy czasem Elizabeth nie będzie miała kluczy do domu starego?)
-Dnia następnego chciałbym się z rana wybrać do Flat Rock (zakupy i szperanie).
-Dnia kolejnego z rana wybrać się na Cmentarzysko.

Może uda nam się dotrzeć do osób które znały Malvina i coś nam rozjaśnią/nakreślą, może nie. Tak czy inaczej przygotujemy się do (dziennej) wyprawy na cmentarz. Następnie wrócimy, przegrupujemy się z dziadkiem i spenetrujemy te tunele (o ile natrafimy na cokolwiek).
Spoko luz, wszystko wam jakoś dyplomatycznie przedstawię i nawet Olivia na to pójdzie. Jakoś tak to widzę.
Jeśli dzisiaj mnie Wena nie dopadnie to ja dorwę ją jutro i spłodzę jakiego posta.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline