Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2013, 09:44   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mag nie był zbyt zadowolony z wyników poszukiwań ~Cóż przynajmniej próbowałem~ - pomyślał.

Zaskoczyło go otrzymanie zaproszenia od "jaszczurek". Wstrętne gady pojawiły się nie wiadomo skąd i zepsuły rynek przedmiotów magicznych w mieście! Musiał obniżyć ceny aby zarobić na życie, na szczęście trafiło mu się spore zlecenie na umagicznienia wyposażenia dla pułku jakiegoś pomniejszego domu w Mezo.

Byli chyba w trzeciej setce więc nie stać ich było na usługi łuskowatych ale szlachetne kamienie które mu zaoferowali wystarczały aby przeżyć w tym intrygującym mieście jeszcze kilka dekadni.

Mimo pewnych obaw postanowił przyjąć zaproszenie od konkurencji. ~Mistrz Xan zawsze powtarzał nie ma darmowych posiłków. Albo zaoferują mi jakieś rodzaj współpracy albo spróbują zabić, w końcu jestem jednym z niewielu niezależnych wytwórców dóbr magicznych nie powiązanym z żadną ze szkół w mieście więc wyeliminowanie mnie przyniosło by im same korzyści ~ - Mistrz Brilchan sam był zaskoczony jak wiele cynizmu nauczył się podczas tych 3 lat w mieście połyskliwych pajęczyn.

Postanowił odpowiednio przygotować się do wizyty. Założył czystą szatę i zaczarował jeden z pierścieni aby wykrył i zneutralizował pierwszą truciznę jaką zażyję podczas najbliższego posiłku. Tego typu przedmioty sprzedawały się świetnie i były niezwykle popularne wśród dorwiej szlachty.

____

Chcę użyć advanteg artifacter żeby stworzyć taki pierścień.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-09-2014 o 09:54.
Brilchan jest offline