Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2013, 23:04   #29
MagMa
 
Reputacja: 1 MagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie coś
Przejrzałam pobieżnie odebrane rzeczy. Rzeczywiście niczego nie brakowało, co patrząc na otaczający świat musiało być sporym osiągnięciem. Doktorek musi mieć niemały autorytet.
Otworzyłam książkę na założonej stronie po czym opuszkami palców przejechałam po śliskiej powierzchni zdjęcia. Uśmiechnęłam się smutno zatrzaskując przypadkowo wybrany w innej rzeczywistości kryminał. Jakbym w ten sposób mogła oderwać się od wspomnień...

Ruszyłam na dół z innymi.

Im bliżej wyjścia tym agresywniej atakował dolatujący z zewnątrz odór. Na tym dominującym tle lekko tylko wybijała się tak dobrze znana mi charakterystyczna woń palonego prochu i metaliczny zapach krwi. Zwykle ta mieszanka nie zapowiadała niczego dobrego, ale tu była chyba normą. Cały ten świat przypominał mi jeden wielki front.
Nietrudno było zlokalizować źródło tego smrodu. Z trudem maskowałam obrzydzenie na widok krwawych kawałków futra i przypiekanego "mięsa".
-Jasne. - skinęłam oszczędnie głową w odpowiedzi - Możesz w międzyczasie uświadomić nam czego mamy się spodziewać.
 
MagMa jest offline