Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2013, 17:55   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
~Durny Kosmita a co ja zrobię w zniszczonym budynku?!!~ - Poszedł za Doktorem żeby mu nawtykać, ale zmienił zdanie, gdy zobaczył, że Władca Czasu mdleje.

- No tak, choroba popromienna. Trzeba cię zanieść do tego ambulatorium - Podniósł Władce Czasu i ruszył zgodnie ze wskazówkami, które dziwak potarzał przed utratą przytomności. Głośne analizowanie sytuacji pomagało mu się skupić, więc kontynuował:

- Po pierwsze, trzeba cię osłonić od promieniowania żebyś przeżył. Daleki mają zbroje mam nadzieje, że u ciebie znajdziemy coś podobnego jakąś komorę... Jaka właściwie jest przenikliwość Power, Cosmic? - Geniusz próbował sobie przypomnieć wszystko, co wiedział o tym niezwykłym rodzaju promieniowania.

- Kiedy już ustabilizujemy twój stan, będzie trzeba zbadać poziom zatrucia. Może użyje do tego tej twojej denerwującej sondy? - Zaproponował z lekkim uśmiechem, po czym zwrócił się do własnej SI.

- Jarvisie czy mógłbyś zapytać się Sexy czy mają tu jakieś laboratorium? Boję się wychodzić z pojazdu i korzystać z własnego. Jeżeli złapią mnie tam to nikt nie uwierzy już w moje słowa i zamkną mnie w wariatkowie. Wtedy nikt nie będzie mógł pomóc Doktorowi

Miał nadzieje, że SI statku Doktora nie będzie robić problemu. Stark już zaczął robić to, co mu wychodzi najlepiej- Projektować nową zbroje! Tym razem dla Ostatniego Władcy Czasu.

Musiałaby przede wszystkim chronić go przed promieniowaniem, które można by wykorzystać, jako rodzaj zewnętrznego źródła mocy na zasadzie podobnej do baterii słonecznych! Do tego osłony, może jakieś impuls EMP? Ich głównym wrogiem będą Dalekowie

- Za mało o nich wiem czy mógłbym prosić o dokładniejsze dany o Dalekach i metodach walki, jakie stosuje wobec nich Doktor? Wtedy projekt byłby lepszy! Oczywiście dostosuje ją do specyficznej biologii i możliwości jego rasy...- Iron Man był wyraźnie ożywiony nowym projektem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-12-2013 o 17:57.
Brilchan jest offline