Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2013, 18:24   #43
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Poprzednio

- Hmmm... - Eddard zamyślił się - nie wiem, czy istnieje technika, która pozwalałaby ludziom wyglądać jak zwierzęta, ale, z drugiej strony, nie wiem praktycznie niczego o alchemii, więc nie mi osądzać. Jeśli czułbyś się pewniej, mógłbym pójsć razem z Tobą.

Obecnie
Perro wysiadł z auta i powoli podszedł do wejścia do kanału. Pociągnął głęboko nosem, analizując powoli wszystkie zapachy, jakie woniały w powietrzu.

- Poza wszystkimi niemiłymi zapachami typowymi dla kanalizacji, wyczuwam tu także gnijące mięso. Samuelu, jak myślisz, co to może oznaczać? - spytał swojego przyjaciela, rozglądając się po okolicy bez większego entuzjazmu.

Samuel pewnie spyta, czemu ma tak czuły węch, ale było to pytanie, na które nie musiał odpowiadać, pomyślał Perro, oglądając z melancholią brud i smary Coaltown.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 19-12-2013 o 18:44.
Kaworu jest offline