Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2013, 21:43   #126
Rock
 
Rock's Avatar
 
Reputacja: 1 Rock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znany
Jak dla mnie to nie ja wstrzymuję sesję tylko sesja się wlecze z powodu słabego podręcznika. Wybacz ale albo piszemy regularnie i ma to sens albo piszemy raz na miesiąc. JEDNA walka przez 2miechy jak nie więcej? Dlaczego każdy z osobna ma wykonywać rzuty? Od tego jest MG rzuca wpisuje co się stało etc. A postacie tylko i wyłącznie piszą deklarację co by chciały, wszystkie na raz. Inaczej sesja stoi bo jeden ma czas w piątek i wszyscy od poniedziałku czekają na posta. Mnie winić za zwolnienie w takim wypadku nie wypada. Dalej idąc tokiem rozumowania fajnie, że ale postacie nie powinny wiedzieć i czekać do końca efektu innej osoby. To shinobi i reakcję powinni mieć perfekcyjną więc pisanie wszystkich na raz jest jak najbardziej uzasadnione a to, że możemy się pozabijać sami to inna kwestia. Dalej co to za podręcznik jeśli musiałem miesiąc czekać na możliwość napisania czegoś? Zapisałem się do sesji post na tydzień a nie miesiąc bo dostałem ogłuszenie. Walki są dynamiczne + taktyczne a fabuła ciekawa - czegoś takiego oczekiwałem.

PS. Skoro ja czekałem to do kur... nędzy czemu inni nie czekają?
 
Rock jest offline