Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2013, 22:10   #127
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Inni czekali na MG bez którego niestety nie da się za bardzo wykonać akcji. Niestety ostrzegałem, że ciężko będzie z czasem i pytałem wtedy o rozwiązanie sesji Chcieliście grać nie bacząc na tempo. Niestety choroby również nie przewidziałem. Co do Twojego ruchu to nie musisz się denerwować, bo nic przez to nie tracisz, także nic się nie stało. Jeśli zaś chodzi o podręcznik to nic nie poradzę, że Twoja postać chciała móc robić ogólnie wszystko. Nadal nie mam nic przeciwko by sprecyzować Twoje moce do tych 3/4 jutsu i wtedy zwyczajnie będziesz wybierał czego używasz. Jeśli zaś chodzi o granie w stylu "my mówimy co robimy, a MG zajmuje się resztą" to raz, że jest to wtedy bardziej sesja w styli storytelling a dwa.... właściwie to staje się pełen storytelling bo zwyczajnie mogę nawet nie wklejać rzutów i zwyczajnie decydować jak potoczyła się akcja Rock naprawdę Cię nie zmuszam ani ja ani nikt inny. Nikt też tu nikomu rąk nie obetnie za darowanie sobie sesji. Rozumiem, że jesteś zawiedziony tempem, ja niestety również, jednak nie zrezygnuje póki chociaż jeden gracz chce kontynuować. Jeśli zaś chodzi o tempo działania, że każdy powinien działać jednocześnie. Granie z użyciem mechaniki ma to do siebie, że istnieje jakaś forma inicjatywy. dzięki temu nie można potem narzekać, że jak to ktoś był przede mną, przebież ja mam uber reflex Tak jak jednak pisałem wcześniej, jeśli jesteś bardzo zawiedziony sesją i nie masz ochoty na takie skoki tempa, to nikt nie będzie nikogo linczował za rezygnację. Przepraszam, że zawiodłem w tym wypadku.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline