Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2013, 23:34   #129
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Dziękuję CI w takim razie serdecznie za poświęcony czas i liczę, że jeszcze razem kiedyś uda się zagrać? Osobiście nadal zastanawia mnie wizja grania tak by inni nie wiedzieli co się chce zrobić. Chyba w realu by to miało szanse, wychodząc z MG z pokoju, każdy oddzielnie, albo nie wiem. Realnie widzę takie coś tylko jako storytelling który pozwala na największą swobodę albo nawet Savage Worlds ale w realu gdzie walka była by na pewno o niebo szybsza i bardziej wartka. Jeśli będzie Ci się jeszcze chciało to możesz mi napisać jak Ty byś to widział by jeden gracz nie znał działań innych tak by wszyscy działali naraz Czysta ciekawość mnie do tego pcha, a może podpowiesz mi coś co przyda mi się kiedyś w przyszłości

PS Seinosuke Twoja kolej. W związku z rezygnacją Rocka najprostrzym wyjaśnieniem po walce będzie to, że jego serce gorzej poradziło sobie z trucizną.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline