Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2013, 00:25   #272
Karmelek
 
Karmelek's Avatar
 
Reputacja: 1 Karmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znany
Prowadzimy sobie sesję na dokumentach google.
Akurat wpadła siostra, cobyśmy raze popakowały prezenty na sesję i odpisywałam graczom... no z kilkuminutowymi opóźnieniami.
Oto, co w pewnym momencie znalazłam na dokumencie:

Cytat:
MG nosi ciężary STRONGWOMAN!
Właściwie, nie wiem co… Może doping z naszej strony?!

JEszcze jeden i jeszcze raz Dajesz!!!
Dawaj! Dasz radę! Prawdziwa słowianka!
Nie odpuszczaj Kur…!
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!
No no nieźle dawaj! Dawaj!
To jest genialna wstążka! Najlepsza! Jesteś naszą biało-czerwoną mistrzynią! (naturalnie paczki w barwy narodowe)
Najlepsza jedyna niepowtarzalna! Tak to ona… NIkt nie może się z nią równać. Ale czy będzie medal?
Jeszcze, jeszcze, jeszcze troszkę, jeszcze chwilka! Przekonamy się, czy nasze orły wrócą ze złotem! Wierzymy w was! Czy będzie to historyczna chwila?!
Ja wierzę w siostrę! Ona da z siebie 120%!
Tyle do daje tylko Rev! Nikt inny niema prawa! Ale nadal jej poziom jest grubo ponad 9000!
 
__________________
"Większość niedoświadczonych pisarzy Opowiada zamiast Pokazywać, ponieważ jest to łatwiejsze i szybsze. Trenowanie się w Pokazywaniu jest trudne i zajmuje dużo czasu."
Michael J. Sullivan
Karmelek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem