Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2013, 18:10   #137
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
- Faktycznie - Marco pokiwał głową patrząc w holofon JP i przy okazji zaglądając jej w dekolt. - Za szybko sprawdzałem, nie jestem za dobry w internetach - przyznał, krzywiąc się. - To gdzie jedziemy najpierw? San José del Fragua i El Paulij, dzielą dwie godziny jazdy. Nie tak daleko. Jestem przeciwny rozdzielaniu się. Jeśli natkniemy się na siostry lub Almeidę może będzie trzeba działać szybko i wszystkimi siłami.

Skończył mówić akurat, gdy do pokoju wparował nieco sponiewierany Buck, niosąc godną siebie pizzę. Ruiz poczęstował się chętnie. Jak wszyscy Kolumbijczycy największy apetyt miewał wieczorem. Zdążyli zjeść i szykowali się z Buckiem do wyjścia, gdy Marco dostał wiadomość, którą pokazał od razu reszcie.
- Takiego wała - prychnął do holofonu, po czym oznajmił: - podroczę się z nimi trochę.
Ruiz odpisał, czytając innym na głos, to co wystukiwał na klawiaturze:

"21-sza, teraz nie dam rady się wyrwać bez wzbudzania podejrzeń. A bez broni po Neivie się nie poruszam i wam radzę to samo "

Przed wyjazdem obficie usmarował błotem tablice rejestracyjne wozu, by nie dało się odczytać, że są z Bogoty.

***

Marco obserwował z auta zamykającego lokal fryzjera i okupowany przez motocyklistów bar po drugiej stronie ulicy.
- Chodź ze mną - powiedział do Bucka. - Jeśli ci amatorzy jankesów nas śledzą, to wyjaśnię im potem, że robiłeś swoje niecne jankeskie interesy, a ja asystowałem.
Wysiedli z samochodu i podeszli do palącego fajkę fryzjera.
- Buenas noches, señor Reyes - powiedział Ruiz, wyciągając dłoń na powitanie. - Pozdrowienia od el Gatto. Jestem Marco, a to mój jankeski znajomy, Buck. Kociarz wspomniał, że może pan znać odpowiedzi na pewne nasze pytania - nie chcąc pośpieszać fryzjera z paleniem fajki, Ruiz sam odpalił papierosa.
 
Bounty jest offline