Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 21:26   #14
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Ael-en

- Wierz mi, że znając zwyczaje większości ludzi, myślę, że dogadalibyśmy się przy stole bez najmniejszych problemów. Elf raczej nie zadowoli się tym co zje człowiek - uśmiechnął się tak jakby zdał sobie sprawę, że palnął głupstwo - Po prostu nasza rasa nie jest przyzwyczajona do tego co jecie. Nie żyw do mnie urazy za to co powiedziałem. Nowi przyjaciele to zbyt rzadkie zjawisko by szastać nim na lewo i prawo.

- Zresztą najpierw przekonajmy się czy będą tam jakiekolwiek smaczne kąski - roześmiał się, nieświadomie wygłaszając na głos myśli Liviusza.
Niespecjalnie uśmiechało mu się słuchanie kolejnej sprośnej piosenki gnoma. Wolał rozmawiać. - Skąd podróżujecie? Daleką drogę przebyliście zanim tu dotarliście? - zagadnął towarzyszy.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline