Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2013, 12:08   #97
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Elfka jeszcze przez chwilę wskazywała wyraźnie las za domostwem guślarza. Zaraz potem zwyczajnie zemdlała, a jej teraz wapienną cerę ubarwiła spora ilość błota w które upadła.

Jeden z pomocników tutejszego przywódcy od razu pomógł dziewczynie, by ta nie podtopiła się w grząskim podłożu. Ich przywódca spojrzał na was słuchając pytań zadawanych przez Maximiliana. Jego złość przy całym zajściu wyraźnie zelżała, a twarz przyjęła teraz grymas zaniepokojenia.

-Nic mi nie wiadomo o żadnych duchach czy potworach, za pewne dziewczyna znalazła w domku guślarza o jedno zioło za dużo. Po tym na czym nakryłem waszego towarzysza, wcale mnie to nie dziwi.-Mężczyzna przerwał na chwilę spoglądając teraz w stronę Lorenzo, po czym dodał -Cieszę się, że chociaż Ty zechciałeś zachować się zgodnie z prośbą mieszkańców - rzekł widząc szermierza odzianego w podarowany płaszcz, wręcz lekko się przy tym skłaniając.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline