WÄ…tek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 22:28   #60
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shiva spojrzała pogardliwie na Torreadorkę, otrzymując w zamian podobne spojrzenie, w odpowiedzi na co tylko uśmiechnęła się lekceważaco. Bruja ruszyła do swojego stolika w kącie sali, do którego mieli prawo siadać tylko najbliżsi jej znajomi. Stolik ten okalał czarny, skórzany narożnik dobrej jakosci oraz pasujący do niego fotel, w którym nikt prócz Shivy nie miał po prostu prawa siedzieć.
Przy owym "vipowskim" stoliku znajodowały się trzy osoby- znajomi hakerzy. Byli to ludzie, z ktorymi wampirzyca znała sie zanim jeszcze została przeistoczona. Był to jednakże wirtualny kontakt, więc panowie nie mogli ocenić jak wielka zaszła w kobiecie zmiana. Znali oni Shivę taką, jaka byla teraz i... trzymali sie jej blisko, bo to właśnie ona umozliwiła im spotkania w "Kocim oku", gdzie nie musieli bać się "kontroli".
Wampirzyca usiadła zgrabnie w swym fotelu pławiąc sie licznymi spojrzeniami z sali, które natychmiast zwróciły sie w jej stronę i zdawały sie mówić "Przyszła królowa, teraz zabawa się zaczeła naprawdę" .
Shiva skinęła na ochroniarza, który zawsze stał w pobliżu jej stolika, pilnując, by nikt niepożadany tu nie usiadł. Kobieta szepnęła parę słów do ucha mężczyzny, wskazując przy tym palcem znajomego Brujaha - Marca. Goryl odszedł i po chwili wrócił z młodym Francuzem. Wampirzyca spojrzała zaciekawiona na swego "krewniaka" i ruchem dłoni wskazała mu miejsce na kanapie, niedaleko siebie.
Podczas gdy jej wzrok znów sledził poczynania Torreadorki na parkiecie, rzekła głośno do swego towarzysza:
- Cóż cię sprowadza do "Kociego Oka", co Marc? Pytam wprost, bo coś nie chcę mi się wierzyć, że tylko chęć zabawy cie tu przywiodła. Zbyt grzecznie wygladasz... i to mnie martwi.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline