Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 23:21   #16
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Hmm, zastanawiam się.. czy połowa wampirów pali papierosy? :P Jak na razie to wszyscy odnoszą się do tego dosyć luźno. Nie wiem, kim jest postać Athaneala, ale to, że nie wdycha dymu sugeruje, że raczej nie człowiekiem (chyba, że to jakaś dziwna poza). Zbyt wiele osób jakoś ostatnio stworzyło postacie wampirów - palaczy. Z tego, co wiem, to wmpiry boją się ognia jak diabeł święconej wody, ale nie jestem pewien, czy tak jest. Już wcześniej się zastanawiałem nad tematem wampira palącego papierosy z przyzwyczajenia, lub chęci zamaskowania swojej nienormalności. Maczku, jak to jest? Czy wampir potrafi bez żadnych oporów zapalić zapałkę? (sorry, jeśli to zły temat)
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline