Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2013, 22:24   #75
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Mark z niedowierzaniem pokręcił głową, odwracając wzrok od dzieci i przenosząc go najpierw na gospodarza, kręcącego się gdzieś na zapleczu, a następnie na jedynego dorosłego pozostałego w izbie, patrzącego na to spode łba, z rogu wspólnej sali. Dziewczynka wskazała palcem na brudne okno, za którym niewiele było widać.
- Przychodzi nocą. Miesza dorosłym w głowach i nie chcą pracować. Sprowadza koszmary. Czasami ktoś krzyczy i mnie budzi. Mama mnie straszy, że po mnie też przyjdzie. Nie chcę, by przyszedł.
Przełknęła ślinę, wyraźnie przestraszona tą wizją. Zamyśliła się i dodała jeszcze.
- Nie wiem jak wygląda. Musi być duży, bo co jakiś czas kogoś zabiera. I ten ktoś już nie wraca.
 
Sekal jest offline