Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2013, 17:45   #4
vanadu
 
Reputacja: 1 vanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znany
a co mi tam, wyśle kartę ciekaw jestem nowej wersji brodatego Stalowego



Obywatel Waldemar Mielniak, lat 38. Bezrobotny, bezdomny.

Wykrztałcenie: podstawowe.

W roku 2007 zwolniony warunkowo z Zakładu Karnego w Sokółce. Odsiadywał wyrok trzech lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności za zagrabienie mienia znacznej wartości oraz wandalizm. Odmówił zeznań, jednak posiada alibi, gdyż według raportu patrolu pieszego w czasie napadu był spisywany za oddawanie moczu w miejscu publicznym na terenie Starego miasta, gdzie wedle jego słów „pszebywał ze sztuką”.

Szczep: Sępy

Prawdziwa twarz: Pan towarzyski

Atrybuty: Mielniak posiada wyczulony spryt oraz doskonałą percepcję, która to wyrobił sobie podczas odsiadki w zakładzie karnym. Nie jest specjalnie silny ani wysportowany.

Zdolności:

Miszcz: Empatia (co by kasę dostać a po ryju nie), Sztuka przetrwania (się dwie trzecie wyroku przetrzymało, nie?)

Espert: Czujność (no bo jakże to nie zniknąć nim patrol dotrze), Znajomość półświatka (z Wiarą się siedziało, a i Czubart, ten szurnięty, nie bił za często, ma się te znajomości), Medycyna (ręce które lecą, za coś się siedziało, nie? Nie za darmo jak miernociki co jechały rowerkiem po trzech piweczkach i prosto im rura [od roweru] nie stała względem
kierunku jazdy)

Charakter: Waldek jest mocno nieufny, gdyż spotkał w życiu różne podejrzane typy, a do tego sam nim był. Zna więc sprawę bardzo dobrze. Unika poznawania zbyt wielu ludzi i zawsze szuka okazje na piniążka. Ale honorny jest i pewny, bo swoich się nie kapuje.

Wino pałer:

Kapitańskie, krąg 4 (naskoczy mi, panie generale ja nic nie piłem, słuchaj gnoju, teraz kurwa Wy)
Sen sołtysa, krąg 2 (drzemka poobiednia, sen sprawiedliwego)
 

Ostatnio edytowane przez vanadu : 23-12-2013 o 18:09.
vanadu jest offline