Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2013, 22:34   #12
Volkodav
 
Volkodav's Avatar
 
Reputacja: 1 Volkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Odlotowy Zobacz post
Czy masz już komplet? Bo z chęcią bym zagrał. Tylko nie wiem czy nie za późno.

Przyznam też, że trochę mnie martwi ograniczenie nałożone na Graczy, że jak Gracz A napisze coś tam, to Gracz B nie może inaczej tego samego widzieć. Wiesz, przykładowo coś z punktu widzenia robola z kolonii jest inne a z punktu widzenia szefa stacji handlowej zupełnie inne. Tak mi się zdaje.

Czekam na odpowiedź.
Kompletu nie ma i sesja w ogóle ruszy później bo byłem umówiony z jedną osobą, ale ona jeszcze nie odezwała się w tym temacie, więc przesunę całą sprawę na 'po świętach'.

Jeśli chodzi o to o co pytałeś - mi chodziło o takie w miarę obiektywne fakty, a nie o punkt widzenia. Wiadomo, że w totalitarnym państwie większość ludzi będzie narzekać na władzę (przynajmniej nieoficjalnie), ale polityk z kasty rządzącej będzie w zupełności zadowolony z pewnego stanu rzeczy.

To o co chodzi to po prostu nie dublowanie opisów świata i nie 'nadpisywanie' tego co ktoś już w swoim opisie określił. To dość subtelna sprawa i nie ukrywam, że wymaga wyczucia i skupienia na sesji.

@Ali - ok to czekam

@Wszyscy - gdyby ktoś był zainteresowany nadal to proszę śmiało pisać tutaj bo będziemy się jednak zbierać na piątek/sobotę, a nie na teraz.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
 
__________________
Regulamin jest do bani.

Ostatnio edytowane przez Volkodav : 23-12-2013 o 22:36.
Volkodav jest offline