Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2013, 22:56   #14
bayashi
 
bayashi's Avatar
 
Reputacja: 1 bayashi nie jest za bardzo znanybayashi nie jest za bardzo znanybayashi nie jest za bardzo znanybayashi nie jest za bardzo znany
herzlich wilkommen alle

- z bananem na gębie przeczytałem wstęp, bo już sporo skojarzeń się nasunęło z grami, filmami itp, będzie coś można wymyślać.
- Sorry za opóźnienie, ale coś po tym wieczornym zimnym piwku na mieście ścięło mnie, gardło, gorączka etc. Dziś mam free wieczór/noc, więc jestem.
- Do 02.01 dostęp w sumie mam, gorzej może być z czasem, ale myślę, że tak jak mówiłem, co drugi dzień mogę wstawić przygotowanego zawczasu posta. Więc jak najbardziej wchodzę.
- Zasady się podobają - ogólnie chodzi przecież o to, by nie psuć innym gry/fazy. Choć można sobie podrzucać problemy i tzw. świnie, jeśli ładnie się je opakuje fabularnie
- Odlotowy: widzieć różnie to jedna rzecz, ale chodzi o fakty. Gracz A przedstawi jakiś fakt, to gracz B już nie ma wyboru, bo przecież nie zaprzeczy. Zresztą, byle to nie było naciągane.
- Zaraz pomyślę o KP i doedytuję ten post lub dam następny, żeby nie być gołosłownym.
 
bayashi jest offline