Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2013, 08:33   #27
konrad92
 
konrad92's Avatar
 
Reputacja: 1 konrad92 nie jest za bardzo znanykonrad92 nie jest za bardzo znany
Aquaer przyglądał się temu co się dzieje z olbrzymim niepokojem. Ledwie rozpoczęto proces kształcenia a już powstały pierwsze walki, lecz on nie miał zamiaru się w nie angażować. Wolał natomiast zająć się kończeniem kreacji innych bogów.
Ponieważ wiele krain nie miało światła, wziął z każdej krainy cząstkę ognia i stworzył planetę, na której będą się paliły te ognie, dając światło oraz ciepło. Umieścił ją w pewnej odległości od tworu innych bogów, powodując że ten zaczął krążyć wokół jego planety.

Cytat:
Niechaj moje dzieło zwie się Słońce i daje światło nadziei dla mieszkańców innych krain. Chcę również aby składał się z siedmiu części i każda reprezentowała inne siły rządzące światem; Ogień, Woda, Powietrze, Ziemia, Rośliny, Siła, twórczość. Niechaj te części znajdują się jedna pod drugą w moim planie.
Następnie spojrzał na swój twór. Widział jak dobre było, to co stworzył dla mieszkańców innych krain, lecz wiedział także że posiada to także niszczycielską moc dlatego postanowił również w pewien sposób chronić planetę przed jego tworem.

Cytat:
Wiatry zawieją w krainach bogów i podniosą wodę do góry tworząc Chmury. Niechaj w nich powstanie moje Sanctum abym mógł z wysokości oglądać poczynania innych bogów.
I ucieszył się z tego co uczynił.

----------------------------------------------
PM;
Stworzenie planu; 5PM (Słońce)
Stworzenie Sanctum; 3 PM
Zmiany Krain; 1PM (stworzenie chmur )
Pozostałe PM; 6
 
__________________
Nadzieja to luksus, na który mnie nie stać.

Ostatnio edytowane przez konrad92 : 24-12-2013 o 08:36.
konrad92 jest offline