Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2007, 10:05   #53
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Niestety moi kochani muszę zrezygnować z tej sesji.. I nie będę się tłumaczyć, a powiem tylko, że odchodzę z powodów osobistych i prosiłabym o nieroztrząsanie tematu.. W najbliższych dniach pojawi się ostatni mój post do tej sesji i na tym zakończy się moja przygoda z wami.

Powiem szczerze bardzo tego nie chciałam.. Ale sprawy ułożyły się tak, a nie inaczej..

A przedostatnią rzeczą jaką chciałabym jeszcze zrobić przed definitywnym pożegnaniem się to: serdecznie podziękować wszystkim współgraczą za cudowną, choć nieco krótką zabawę Naprawdę fajnie mi się z wami grało i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz w innych forumowych sesjach.

Pozdrawiam serdecznie

i tak naprawdę przepraszam was bardzo za swoją rezygnację.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline