Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2013, 14:56   #30
Temteil
 
Temteil's Avatar
 
Reputacja: 1 Temteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodzeTemteil jest na bardzo dobrej drodze
- Obrońcą mego ludu jestem ja i tylko ja. Nie potrzeba mi pomocy bracie. Jeśli będzie trzeba zerwę z siebie wszystkie łuski, byle tylko okryć nimi mój świat i ochronić nimi moje dzieci. - powiedział Orentajhontis unosząc wysoko głowę i wyszczerzając długie, srebrzące się kły. - To ja stworzyłem swój lud i to ja najlepiej wiem co jest im potrzebne. Spójrz. - rzekł wąż, zniżając się i podpełzając pod swoją krainę. - Mają tutaj wszystko czego zapragną, harmonijnie stapiają się z otaczającą ich przyrodą, którą również stworzyłem i ja. Skąd mam mieć pewność że będziesz ich traktował i opiekował się nimi tak samo? Dlatego wolę nie ryzykować. Nie oddam ci pod władanie części swej ziemi. Zbyt wielka niepewność mną targa.
 
__________________
"Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi."
Temteil jest offline